اخبار ورزشی, اخبار مهم روز

نتایج مسابقات پرورش اندام رشت ۱۴۰۲ کشوری

نتایج مسابقات پرورش اندام رشت 1402 کشوری

نتایج مسابقات پرورش اندام رشت ۱۴۰۲ در استان گیلان به اطلاع علاقمندان می رسد: این مسابقات از تاریخ 25 بهمن ماه با وزنکشی آغاز شده و در مورخ 26 و 27 بهمن ماه 1402 در سالن 6000 نفری شهدا شهر رشت در حال برگزاری است. در ادامه از نتایج مسابقات بدنسازی کشوری رشت بهمن ۱۴۰۲ امروز در رشته های فیزیک، ماسکولار فیزیک، بادی کلاسیک، فیزیک کلاسیک و بادی بیلدینگ در تمامی دسته های وزنی ،سنی و قدی مطلع می شوید. این مسابقات مربوط به سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان و در دسته های مختلف برگزار می شود.

همچنین از جزئیات کامل مسابقات بدنسازی کشوری رشت شامل زمان وزن کشی مسابقات بدنسازی کشوری، تعداد شرکت کنندگان در مسابقات پرورش اندام کشوری رشت ۱۴۰۲ نیز بیش از 1000 نفر می باشند و لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور مطلع می شوید:

 

نتایج مسابقات پرورش اندام رشت ۱۴۰۲

در این صفحه از نتایج مسابقات بدنسازی رشت 1402 کشوری (تاریخ 25 تا 27 بهمن ماه)، در تمامی رشته ها و دسته ها مطلع می شوید. نتایج مسابقات پرورش اندام امروز به شرح زیر است:

مسابقات کشوری بدنسازی

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری رشت بهمن 1402

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام گیلان در خصوص برگزاری این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در روز نخست این مسابقات، ورزشکاران در رشته‌های فیزیک، ماسکولار و فیزیک کلاسیک و در رده‌های سنی مختلف با هم رقابت می کنند.

حمید میرزاهد افزود: همچنین روز جمعه(فردا) نیز، ورزشکاران رده‌های سنی مختلف در رشته‌های گیمز کلاسیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ رقابت خود را انجام خواهند داد و روز شنبه هفته آینده نیز مسابقات فیتنس برگزار خواهد شد.

وی به استقبال ورزشکاران از این رقابت‌ها نیز اشاره و بیان کرد: با وجود اینکه هزار و ۲۰ ورزشکار برای مسابقات پرورش اندام و حدود ۳۰۰ ورزشکار نیز برای رقابت‌های فیتنس ثبت نام کردند، رکورد جدیدی در این مسابقات ثبت شده زیرا تاکنون این رقابت‌ها با حضور کمتر از هزار ورزشکار برگزار شده بود.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به حضور همه قهرمانان رشته‌های بدنسازی و پرورش اندام، امیدواریم که سطح کیفی این دوره نیز نسبت به ادوار گذشته بسیار بالاتر باشد و شاهد رقابت‌های مهیجی از سوی ورزشکاران رشته‌های مختلف بدنسازی باشیم.

 

لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن 1402

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، همینجا اطلاع رسانی شده است:

به گزارش روابط عمومى فدراسيون بدنسازى و پرورش اندام، بيست و يكمين دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانى باشگاههاى كشور(گراميداشت دهه مبارک فجر) از روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه در سالن ۶ هزار نفری شهر رشت در استان گیلان آغاز شد. در روز نخست این رویداد نفرات برتر رشته های پارابیلدینگ، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار به شرح زیر معرفی شدند:

دریافت برنامه بدنسازی از مسعود قدیریان

اعلام نتایج بادی بیلدینگ

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، به شرح زیر اعلام شد:

  1. بادى بيلدينگ بزرگسالان
  2. بادی بیلدینگ جوانان
  3. بادی بیلدینگ پیشکسوتان
 

 

اعلام نتایج بادی بیلدینگ بزرگسالان

65 کیلوگرم:

  • 1- مهرداد حبیبی(گیلان)
  • 2- محمد تیربخش(هرمزگان)
  • 3- محمد احمدی(خوزستان)
  • 4- ابراهیم رمضانپور(گیلان الف)
  • 5- پوریا زینعلی(فارس)
  • 6- دانیال راشدی(خوزستان)

 

 

 

70 کیلوگرم:

  • 1- ابوالفضل بهزادی(تهران)
  • 2- اشکان قدرتی(خوزستان)
  • 3- محمد سالمی(بوشهر)
  • 4- ابراهیم فراهی(لرستان)
  • 5- محمدرضا اخوان(گیلان الف)
  • 6- علیرضا اسماعیلی(بوشهر)

 

 

75 کیلوگرم:

  • 1- بهزاد محرزی(گیلان الف)
  • 2- مجتبی نژادقنبری(خوزستان)
  • 3- مصطفی حسینی(بوشهر)
  • 4- مصطفی کوه بر(البرز)
  • 5- میلاد پرتوی(کرمانشاه)
  • 6- حسین طوسی(خراسان رضوی)

 

 

80 کیلوگرم:

  • 1- عباس فسایی(کرمانشاه)
  • 2- مسعود شمس الدینی(بوشهر)
  • 3- محمد میرزاییان(تهران)
  • 4- مرتضی گل صنم(آذربایجان غربی)
  • 5- محمد همتی(تهران)
  • 6- رضا عطازاده(آذربایجان شرقی)

 

 

85 کیلوگرم:

  • 1- حسن مرتضوی(گیلان الف)
  • 2- علی کاری(تهران)
  • 3- مهدی خبازیان(مازندران)
  • 4- سعید گودرزی(فارس)
  • 5- یاسر رودگر(مازندران)
  • 6- علی صحرایی(خراسان رضوی)

 

 

90 کیلوگرم:

  • 1- عزیز معرفی(اصفهان)
  • 2- مهدی ولی زاده(گیلان الف)
  • 3- سجاد سیف(همدان)
  • 4- محمدرضا آقاجانپور(مازندران)
  • 5- سیاوش عبادتی(گیلان الف)
  • 6- علی سهرابی(اصفهان)

 

 

95 کیلوگرم:

  • 1- صابر کیانی(گیلان الف)
  • 2- ابوالفضل صدقی(آذربایجان شرقی)
  • 3- بیژن شیرزاد(فارس)
  • 4- مهدی پارسایی(گیلان الف)
  • 5- امیر حقدوست(گیلان الف)
  • 6- بهمن میرزایی(کردستان)

 

 

100 کیلوگرم:

  • 1- توفیق شاهکو(گلستان)
  • 2- محمد نوح پیشه(فارس)
  • 3- ساسان حسینی(تهران)
  • 4- مختار بهمنی(کردستان)
  • 5- سجاد مهدنیا(گیلان الف)
  • 6- محسن صفری(مرکزی)

 

 

100+ کیلوگرم:

  • 1- حمیدرضا صیدی(تهران)
  • 2- بهروز خانلو(تهران)
  • 3- مصطفی حق(گیلان الف)
  • 4- محمدمهدی اسلامی(تهران)
  • 5- امین بهرام وند(فارس)
  • 6- امیر لری(کرمانشاه)

*** در پایان عزیز معرفی به عنوان قهرمان قهرمانان(اوورال ) معرفی شد.

 

 

اعلام نتایج بادی بیلدینگ جوانان

16 تا 20 سال، 75- کیلوگرم:

  • 1- ابوالفضل بابایی(مازندران)
  • 2- رضا گیلانی(بوشهر)
  • 3- سجاد زورآبادی(گلستان)
  • 4- امیرحسین اسدبیگی(تهران)
  • 5- اصغر محمدپور(گیلان الف)

 

 

16 تا 20 سال، 75+ کیلوگرم:

  • 1- امیرعباس یادگاری(تهران)
  • 2- علی صفدری(تهران)
  • 3- امیرعباس رسولی(همدان)
  • 4- کیان نصرتی(گیلان الف)

 

21 تا 23 سال، 75- کیلوگرم:

  • 1- محمدرضا دیوان خفایی(خوزستان)
  • 2- علیرضا اسماعیلی(بوشهر)
  • 3- محمدرضا علی اکبری(بوشهر)

 

 

21 تا 23 سال، 85- کیلوگرم:

  • 1- حسین ترابی(خراسان رضوی)
  • 21 تا 23 سال، 85+ کیلوگرم:
  • 1- صالح راستگو(گیلان الف)
  • 2- مجید داورپناه
  • 3- محمد سعیدی(اصفهان)
  • 4- پویا حسین امینی(مرکزی)

 

 

اعلام نتایج بادی بیلدینگ پیشکسوتان

40 تا 44 سال، 70- کیلوگرم:

  • 1- امین شوهانی(تهران)
  • 2- یاسر شیخی(مازندران)
  • 3- علی الله بدرلو(تهران)
  • 4- محمدتقی زیارتی(گلستان)
  • 5- احمد سلطانی(تهران)

 

40 تا 44 سال، 80- کیلوگرم:

  • 1- مسعود شمع الدینی(بوشهر)
  • 2- مصطفی حسینی(بوشهر)
  • 3- محمدحسین قاسمی(سمنان)
  • 4- مجتبی ابیاک(مازندران)
  • 5- مرتضی حجامی(گیلان الف)
  • 6- محمد آریاخواه(گلستان)

 

 

40 تا 44 سال، 90- کیلوگرم:

  • 1- علی صحرایی(خراسان رضوی)
  • 2- افشین کسایی(تهران)
  • 3- حسن مزینانی(تهران)
  • 4- علی مصبوبی(گیلان الف)
  • 5- سراج رضازاده(مرکزی)
  • 6- رضا عبدولی(خوزستان)

 

 

40 تا 44 سال، 90+ کیلوگرم:

  • 1- ابوالفضل صدقی(آذربایجان شرقی)
  • 2- بهروز حاجوی(تهران)
  • 3- مرتضی سبحانی(تهران)
  • 4- مطلب دالوند(تهران)
  • 5- مهدی پرنلو(البرز)
  • 6- ناصر شیخی(اصفهان)

 

 

45 تا 49 سال، 70- کیلوگرم:

  • 1- فرشید باقرزاده(خوزستان)
  • 2- حسین نجدی(تهران)
  • 3- حمید نژادعبادی(تهران)
  • 4- محمد فیروزی(اراک)
  • 5- قاسم نجف زاده(هرمزگان)
  • 6- علیرضا میری(هرمزگان)

 

 

45 تا 49 سال، 80- کیلوگرم:

  • 1- علیرضا استادرضایی(تهران)
  • 2- محمدرضا فرهادمنش(تهران)
  • 3- رهام ندیمی(فارس)
  • 4- سالار شاهدی(آذربایجان غربی)
  • 5- رضا لشنی(تهران)
  • 6- علی شحیطی(خوزستان)

 

 

45 تا 49 سال، 90- کیلوگرم:

  • 1- سعید نجاران(تهران)
  • 2- مطهر موسوی(هرمزگان)
  • 3- اکبر میرزایی(کرمانشاه)
  • 4- امیرارسلان محمدی(تهران)

 

 

45 تا 49 سال، 90+ کیلوگرم:

  • 1- وحید خدابخشی(اصفهان)
  • 2- عباس عابدین پور(گیلان الف)
  • 3- روح الله اسماعیلی(اراک)
  • 4- سعید طرقی(اصفهان)
  • 5- مهرداد محقق پور(فارس)
  • 6- بهروز دوست محمدی(ایلام)

 

 

50 تا 54 سال، 80- کیلوگرم:

  • 1- علیرضا شاهمیری(تهران)
  • 2- امیر ظهوریان(خراسان رضوی)
  • 3- لقمان لک زیان(تهران)
  • 4- علی رسولی(یزد)
  • 5- حسین طالبی(تهران)

 

 

50 تا 54 سال، 80+ کیلوگرم:

  • 1- محمد صالحی(گیلان الف)
  • 2- مهدی توکلیان(تهران)
  • 3- وحید شکری(آذربایجان شرقی)
  • 4- محمود ابراهیمی(تهران)

 

 

55 تا 59 سال، 75- کیلوگرم:

  • 1- حسن علمی ایمانی(خوزستان)
  • 2- علی سینا جلال بویی(تهران)

 

 

55 تا 59 سال، 75+ کیلوگرم:

  • 1- اکبر هاشمی(تهران)
  • 2- مصطفی رستمی(تهران)

 

 

بالای 60 سال:

  • 1- محمود زارع(فارس)
  • 2- شاهرخ نیکپور(تهران)
  • 3- رسول میدانچی(آذربایجان شرقی)
  • 4- حسن پیرمحمدی(همدان)
  • 5- رضا طاهری(اصفهان)
  • 6- جلیل باقرنیا(گیلان الف)

 

رده بندی تیمی مسابقات به شرح زیر است:

  • ۱- گیلان
  • ۲- تهران
  • ۳- مازندران

 

 

 

 

اعلام نتایج گیمز کلاسیک

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، به شرح زیر اعلام شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و‌ پرورش اندام، جمعه شب پرونده بیست و یکمین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاههای کشور در سالن ۶ هزار نفری‌ شهدای گیلان بسته شد. در روز‌ دوم مسابقات رقابت در رشته های گیمزکلاسیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ در سه رده سنی‌ جوانان، بزرگسالان و‌ پیشکسوتان پیگیری شد و در‌ پایان تیم ها و نفرات برتر‌ به شرح زیر  در سه گروه معرفی شدند:

  1. گیمزکلاسیک جوانان
  2. گیمزکلاسیک پیشکسوتان
  3. گیمزکلاسیک بزرگسالان
جوانان:

  • ۱- رضا خواجه تبار(تهران)
  • ۲- اشکان رنجبر(آذربایجان شرقی)
  • ۳- مرتضی زارع(فارس)
  • ۴- حسین پلنگ(گلستان)
  • ۵- حسینعلی فضلی(مازندران)

 

 

پیشکسوتان:

  • ۱- داوود نوع دوست(گیلان الف)
  • ۲- امین شوهانی(تهران)
  • ۳- علی کشاورز(هرمزگان)
  • ۴-علیرضا دوستی(خراسان رضوی)
  • ۵- وحید حسنی(سمنان)
  • ۶-حسن جهاندار(اصفهان)

 

 

دسته اول بزرگسالان:

  • ۱- مهدی احمدزاده(گیلان الف)
  • ۲- محمد بخشی زاده(گیلان الف)
  • ۳- مهرداد صحرانورد(مازندران)
  • ۴-محمد صداقتی(فارس)
  • ۵-علی تهرانی(البرز)
  • ۶-حامد یوسفیان(خراسان رضوی)

 

 

 

دسته دوم بزرگسالان:

  • ۱-علیرضا فروزانی(بوشهر)
  • ۲- داوود نوع دوست(گیلان الف)
  • ۳- حسین اسلامی نژاد(فارس)
  • ۴-علی پورحسین(خراسان رضوی)
  • ۵- علیرضا شاه رضایی(گیلان الف)
  • ۶- هادی بارانی(گیلان الف)

 

 

 

 

اعلام  نتایج بادی کلاسیک

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، به شرح زیر اعلام شد:

  1. بادی کلاسیک جوانان
  2. بادی کلاسیک پیشکسوتان
  3. بادی کلاسیک بزرگسالان

بادی کلاسیک جوانان

جوانان، 16 تا 20 سال:

  • 1- اشکان رنجبر(آذربایجان شرقی)
  • 2- شایان شیری(آذربایجان غربی)
  • 3- صالح حاجتیان(خوزستان)
  • 4- سعید قاسم پور(خراسان رضوی)
  • 5- بهراد معصومی نسب(گیلان ب)
  • 6- کیان بختیاری(تهران)

 

 

 

جوانان، 21 تا 23 سال:

  • 1- صالح راستگو(گیلان الف)
  • 2- علی عالی پور(تهران)
  • 3- یوسف پوریان(کرمانشاه)
  • 4- سینا صادقی(گیلان الف)
  • 5- کمیل شکوهی(یزد)
  • 6- احمدرضا کیانی(فارس)

 

بادی کلاسیک پیشکسوتان

پیشکسوتان، 40 تا 44 سال:

  • 1- داوود نوع دوست(گیلان الف)
  • 2- مهدی سلیم رخ(گیلان الف)
  • 3- جواد پرتواحمد(گیلان الف)
  • 4- علیرضا جلودار(خوزستان)
  • 5- حمزه سیدی(تهران)
  • 6- غلامرضا رضایی(همدان)

 

 

 

پیشکسوتان، 45 تا 49 سال:

  • 1- ولی الله کتولی(گلستان)
  • 2- علی مودبی(گیلان الف)
  • 3- روح الله غلامی(فارس)
  • 4- جواد کلانتری(مازندران)
  • 5- محمد حیدریه(سمنان)
  • 6- علیرضا امجدی(تهران)

 

 

 

پیشکسوتان، بالای 50 سال:

  • 1- حمید ابطحی(هرمزگان)
  • 2- علی سینا جلال پوری(تهران)
  • 3- ستار ستاری(تهران)
  • 4- عباس خسروی خواه(تهران)
  • 5- ایمان امینی کیا(اصفهان)
  • 6- حسن گودرزی(لرستان)

 

 

بادی کلاسیک بزرگسالان

بزرگسالان، دسته اول:

  • 1- پوریا فسایی(بوشهر)
  • 2- وحید مرادی(تهران)
  • 3- محمد یکتا(گیلان الف)
  • 4- مهدی عابدینی(مازندران)
  • 5- عرفان هدایتی(زنجان)
  • 6- افشین کرونی(خوزستان)

 

 

بزرگسالان، دسته دوم:

  • 1- میثاق حویدرسفید(خوزستان)
  • 2- ستار قاسم نژاد(تهران)
  • 3- محمدعلی ناطقی(تهران)
  • 4- علی صفری(مازندران)
  • 5- بهروز محمدی(گیلان الف)
  • 6- علی تهرانی(البرز)

بزرگسالان، دسته سوم:

  • 1- مازیار محمودی(گیلان الف)
  • 2- بهزاد عدالت(کرمانشاه)
  • 3- محمدامین کریمی(تهران)
  • 4- شهریار حیدری(هرمزگان)
  • 5- میثم آهنگر(گیلان الف)
  • 6- محمد اسماعیل زاده(خراسان رضوی)

بزرگسالان، دسته چهارم:

  • 1- دانیال اسفندیاری(تهران)
  • 2- مهرداد دریکوند(تهران)
  • 3- کمال محمدی(گیلان الف)
  • 4- عبدالکریم گرانی زاده(گیلان الف)
  • 5- ایلیا قاسمیان(خراسان رضوی)
  • 6- کمال میرزایی(تهران)

 

بزرگسالان، دسته پنجم:

  • 1- قدیر اسدالله زاده(مازندران)
  • 2- علی زمانی(کرمانشاه)
  • 3- علیرضا فروزانی(بوشهر)
  • 4- علی حیدری(خوزستان)
  • 5- امیر عرب زاده(خراسان رضوی)
  • 6- عباس حسنی(تهران)

*** در پایان رقابت بادی کلاسیک، قدیر اسدالله زاده به عنوان قهرمان قهرمانان(اوورال) معرفی شد.

 

 

 

 

 

نفرات برتر دسته های معلولین(پارابیلدینگ)

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، به شرح زیر اعلام شد:

 

پارابیلدینگ سندروم:

  • 1- رضا ابراهیمی(گیلان الف)
  • 2- حسن تجلی(تهران)
  • 3- ابوالفضل ناصری(سمنان)
  • 4- جواد الماسی(آذربایجان شرقی)

 

پارابیلدینگ نابینایان:

 

  • 1- مهدی شهریاری(هرمزگان)
  • 2- فرج الله خردمردی(مازندران)

 

 

 

پارابیلدینگ قطع عضو با ویلچر:

 

  • 1- مسعود انگوتین(بوشهر)
  • 2- علی امینی هزاوه(اراک)
  • 3- محمدحسن قربانی(مازندران)
  • 4- حسین فسنتری(خراسان رضوی)
  • 5- علیرضا میری(هرمزگان)
  • 6- رضا آذرشب سیدانی(گیلان الف)

 

 

 

دریافت برنامه بدنسازی از مسعود قدیریان

 

اعلام نتایج فیزیک کلاسیک جوانان

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، به شرح زیر اعلام شد:

16 تا 20 سال:

 

  • 1- امیرعباس یادگاری(تهران)
  • 2- علیرضا صحرا گرد
  • 3- محمدحسین سبحانی(کرمانشاه)
  • 4- شایان شیری(آذربایجان غربی)
  • 5- سیدرضا احمدی(اصفهان)
  • 6- امیرحسین نظیفی(گیلان الف)

 

تغییرات بدنسازی در یک ماه

21 تا 23 سال، دسته 175- سانتی متر:

 

  • 1- امیرحسین کنارجو(بوشهر)
  • 2- عرفان فریس آبادی(تهران)
  • 3- علی رمضانی(مازندران)
  • 4- سیدعباس علوی(اصفهان)
  • 5- امیرحسین خدمتگذار(گیلان الف)
  • 6- محمدرضا زمان زاده(خوزستان)

 

 

21 تا 23 سال، دسته 175+ سانتی متر:

 

  • 1- صالح راستگو(گیلان الف)
  • 2- حسین ورخانه(مازندران)
  • 3- محمداحسان(خراسان رضوی)
  • 4- رضا کریمی(اصفهان)
  • 5- یوسف پوریان(کرمانشاه)
  • 6- محمدحسین سبحانی(کرمانشاه)

اعلام نتایج فیزیک کلاسیک پیشکسوتان

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، به شرح زیر اعلام شد:

40 تا 44 سال:

 

  • 1- یوسف گودرزیان(تبریز)
  • 2- مرتضی فریدی(اردبیل)
  • 3- مهدی سلیم رخ ده(گیلان الف)
  • 4- عبادالله پورعلی گنج گاه(مازندران)
  • 5- جواد پرتو
  • 6- داوود نودوست(گیلان الف)

 

 

45 تا 49 سال:

 

  • 1- سعید نجاران
  • 2- کامران سرتلیان(بوشهر)
  • 3- سیدسالار شاهدی(آذربایجان غربی)
  • 4- محمد فیروزی(اراک)
  • 5- محسن محسنیه(خراسان رضوی)
  • 6- محمد خالد دستباز(کردستان)

 

 

بالای 50 سال:

 

  • 1- علیرضا شاه نوری(تهران)
  • 2- سعید فراهانی
  • 3- حسین شاکری منش

 

اعلام نتایج فیزیک کلاسیک بزرگسالان

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، به شرح زیر اعلام شد:

دسته اول، 168- سانتی متر:

 

  • 1- نوید کارگر(تهران)
  • 2- وحید سلیمان نیا(تهران)
  • 3- مسلم برایی گیلی(البرز)
  • 4- اسماعیل سهرابی(گیلان الف)
  • 5- محمدرضا نیکویی(هرمزگان)
  • 6- سید احمد کرمانی(البرز)

 

دسته دوم، 171- سانتی متر:

 

  • 1- بهزاد صوفانی زاده
  • 2- علی ذوالفقاری(گیلان الف)
  • 3- میثم بردی نشین(تهران)
  • 4- محمد نویدی(قم)
  • 5- محمود کامل(مازندران)
  • 6- امید رضایی(البرز)

 

دسته سوم، 175 سانتی متر:

 

  • 1- علی اصغر رمضان پور(البرز)
  • 2- شاهین سلیمانی(مازندران)
  • 3- محمدحسین نجفی(مازندران)
  • 4- ابراهیم اکبری پور(گیلان الف)
  • 5- حسین چهره پرداز(مازندران)
  • 6- زبیر احمدی

 

دسته چهارم، 180- سانتی متر:

 

  • 1- امیرحسین مسیبی(گیلان الف)
  • 2- حسین محبی(مازندران)
  • 3- امیرحسین محمد صالحی(تهران)
  • 4- مسعود پوررضا(گیلان الف)
  • 5- صادق رویین(گیلان الف)
  • 6- سعید رشیدنهال(ایلام)

 

دسته پنجم، 180+ سانتی متر:

 

  • 1- علیرضا حسنوند(البرز)
  • 2- علی نوروزی(تهران)
  • 3- عباس حسنی(تهران)
  • 4- علیرضا جهانشاه(البرز)
  • 5- حمیدرضا دهقان(کرمانشاه)
  • 6- داریوش سلیمانی(اصفهان)

 

اورال فیزیک کلاسیک

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، به شرح زیر اعلام شد:

 

  • 1- علی اصغر رمضانی(البرز)
  • 2- نوید کارگر(تهران)
  • 3- امیرحسین مسیبی(گیلان الف)
  • 4- علیرضا حسنوند(البرز)
  • 5- بهزاد صوفانی زاده

 

اعلام نتایج دسته های جوانان فیزیک

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، به شرح زیر اعلام شد:

16 تا 20 سال:

 

  • 1- آرمین حیاتی زاده(خوزستان)
  • 2- امیررضا نوروزی(کرمانشاه)
  • 3- محمدمهدی نیشابوری(خراسان رضوی)
  • 4- امیرحسین نظیفی
  • 5- رضا محمدی خاتمی(خراسان رضوی)
  • 6- حسین رزمجو

 

21 تا 23 سال، دسته 174 سانتی متر:

 

  • 1- سینا کافی(مازندران)
  • 2- امیررضا نوروزی(کرمانشاه)
  • 3- سینا نجفی شاه(گیلان الف)
  • 4- سعید لایق
  • 5- دانیال عبدی(مازندران)
  • 6- ابوالفضل مرادی(هرمزگان)

 

21 تا 23 سانتی متر، 178- سانتی متر:

 

  • 1- امیرحسین منصوری(خراسان رضوی)
  • 2- محمدمهدی نادری
  • 3- حسین بهروج بلواجی
  • 4- امیرعلی ازاقی شانی(مازندران)
  • 5- امیررضا حجتی
  • 6- علیرضا معنوی مقدم(اصفهان)

 

21 تا 23 سال، دسته 178+ سانتی متر:

 

  • 1- امیرحسین محمدی نژاد(گیلان الف)
  • 2- مهدی بخشی(مازندران)
  • 3- محمدرضا پیش قدمگورابی(گیلان الف)
  • 4- امیر پوربابایی
  • 5- محمدحسین سبحانی(کرمانشاه)
  • 6- امیرمحمد حسن پور(گیلان الف)

 

 

اعلام نتايج دسته هاى فيزيک پیشکسوتان

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، به شرح زیر اعلام شد:

۴۰ تا ۴۴ سال:

 

  • ۱- داوود بختیاری
  • ۲-حسین یمینی(گیلان الف)
  • ۳- حامد رضایی(اصفهان)
  • ۴- شاهپور احمدی سلطانی
  • ۵- صادق براری خطیر(مازندران)
  • ۶- وحید بولحسنی

 

 

۴۵ تا ۴۹ سال:

 

  • ۱- علی مودبی(گیلان الف)
  • ۲- غلامرضا هندی
  • ۳- کامبیز نجف نژاد(مازندران)

 

تغییرات بدنسازی در 3 ماه

بالای ۵۰ سال:

 

  • ۱- ستار ستاری کیا
  • ۲- منصور شیرالی
  • ۳- محمدباقر رفیعی فرد(بوشهر)
  • ۴- محمد روستایی
  • ۵- رضا امانی(اصفهان)
  • ۶- محمد محسنی(مازندران)

 

 

 

دریافت برنامه بدنسازی از مسعود قدیریان

 

اعلام نتايج فيزيک بزرگسالان

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، به شرح زیر اعلام شد:

دسته اول:

 

  • ۱- مهدی عبادی(تهران)
  • ۲- مسعود سالم پرور(هرمزگان)
  • ۳- مهدی کاظمی آذر(گیلان الف)
  • ۴- سینا کافی(مازندران)
  • ۵- مهدی قاسمی(مازندران)
  • ۶- علیرضا دهقان(تهران)

 

دسته دوم:

 

  • ۱- مهرداد محمدی(گیلان الف)
  • ۲- ابراهیم صالحی(مازندران)
  • ۳- علیرضا محمدی(سمنان)
  • ۴- امیررضا نوروزی(کرمانشاه)
  • ۵- شایان نچاتی(گیلان الف)
  • ۶- ابوالفضل رجبی(اراک)

 

دسته‌ سوم:

 

  • ۱- سیدامیرحسین‌ ساداتی(گیلان الف)
  • ۲- رضا محمدی(خوزستان)
  • ۳- مهدي شمس الدين(تهران)
  • ٤- آرمين حياتى زاده(خوزستان)
  • ٥- شاهين عليزاده(گلستان)
  • ٦- عبدالله عباسپور(گيلان الف)

 

دسته چهارم:

 

  • ١- حسين فرهنگ(اصفهان)
  • ٢- مهدى ميرزايى(مازندران)
  • ٣- مسعود صادقى(اصفهان)
  • ٤- اميرحسين محمدى نژاد(گيلان الف)
  • ٥- محسن آزاد منجيرى(گيلان الف)
  • ٦- شهاب قاسم زاده(گيلان الف)

 

دسته پنجم:

 

  • ١- صابر خانى(كرمانشاه)
  • ٢- سينا شريفى(گيلان الف)
  • ٣- عليرضا نجفى(تهران)
  • ٤- محمد شكريه(گيلان الف)
  • ٥- سعيد كجورى(كيش)
  • ٦- حسين آرامى(گيلان)

 

دسته ششم:

 

  • ١- حسن قهرمانى(قزوين)
  • ٢- سيدمحمد سيدى نژاد(گيلان الف)
  • ٣- محمد خودكار(تهران)
  • ٤- سيامک محمدی(قم)
  • ۵- ناصر رجبی(تهران)
  • ۶- علی ناصریان(خوزستان)

 

*** حسین فرهنگ در‌‌ پایان موفق به کسب عنوان‌ اوورالی رشته فیزیک‌ شد.

 

 

اعلام نتايج رشته ماسكولار

نتایج مسابقات بدنسازی کشوری تحت عنوان لیست نفرات برتر مسابقات پرورش اندام کشور بهمن ماه 1402 که در استان گیلان (شهر رشت) برگزار شد، به شرح زیر اعلام شد:

دسته اول:

 

  • ١- دهقان پوریا
  • ۲- هاشم محمدی دوست(ایلام)
  • ۳- سیدمحمد حسینی(لرستان)
  • ۴- علی حیدری(کرمانشاه)
  • ۵- سعید زشکی(خراسان رضوی)
  • ۶- رامتین نادری(اصفهان)

 

دسته دوم:

 

  • ۱- آرمان بشیری(کرمانشاه)
  • ۲- اکبر بیگلری(گیلان الف)
  • ۳- محمدرضا بهلولی(تهران)
  • ۴- امیرسالار کوهی(اصفهان)
  • ۵- پوریا داننده(تهران)
  • ۶- علیرضا حسن پور(گیلان الف)

 


بیشتر بدانید:

زمان برگزاری مسابقات کشوری 1401 (کلیک کنید)


دریافت برنامه بدنسازی از مسعود قدیریان

 

تغییرات بدنسازی در 2 ماه


بیشتر بدانید:

زندگی نامه و بیوگرافی مسعود قدیریان بدنساز  بیوگرافی مسعود قدیریان 

 

می توانید نظرات خود را در مورد نتایج مسابقات بدنسازی کشوری بهمن 1401 و نحوه برگزاری رقابت ها برای رشته و دسته های مختلف را در بخش دیدگاه ها در همین صفحه به اشتراک بگذارید:

 منبع : اخبار ورزشی

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *